Trwa ładowanie...

Nauka tańców warszawskich nad Wisłą

Przy akompaniamencie akordeonu nauczycie się... polki i walczyka

Nauka tańców warszawskich nad Wisłą
d2qiiom
d2qiiom

Już jutro nauka tańców warszawskich nad Wisłą! We wtorek, 29 lipca o 20:30 za darmo będzie można uczestniczyć w darmowej lekcji pod okiem aktorów choreografki Teatru Pijana Sypialnia Izabeli Massalskiej. Przy akompaniamencie akordeonu nauczycie się... polki i walczyka. Nadwiślańską potańcówkę urozmaici również wspólne śpiewanie przedwojennych szlagierów.

Na pomysł zrobienia nauki tańców warszawskich wpadliśmy tworząc spektakl „Wodewil Warszawski” - mówi Sławomir Narloch, aktor i manager Teatru Pijana Sypialnia - W starej Warszawie ludzie spotykali się na plenerowych potańcówkach, w teatrzykach ogródkowych i tańczyli m.in. polkę i walczyka. My do tej tradycji chcemy nawiązać i przypomnieć to, co elektryzowało towarzyskie życie miasta.

Co trzeba przygotować? Wystarczy wziąć wygodne buty, dobry nastrój i przyjaciół! Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia. Nie obowiązują również żadne limity wiekowe. To wydarzenie, które cudownie łączy pokolenia - mów Sławomir Narloch - Sami się przekonacie, że po kilkunastu minutach liczyć się będzie tylko dobra zabawa! Myślę, że warto zabrać znajomych spoza Warszawy i z zagranicy. To doskonała okazja, żeby pokazać im kawałek historii tego miasta.

d2qiiom

Nauka tańców warszawskich
29 lipca, wtorek, godz. 20:30
Pomost 511, Bulwar Flotylli Wiślanej

d2qiiom
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qiiom
Więcej tematów