Trwa ładowanie...

Narodowy: masa nowych atrakcji!

Kino letnie, wernisaże, wystawy, koncerty, nowe trasy zwiedzania...

Narodowy: masa nowych atrakcji!
d2nxfli
d2nxfli

"Stadion Narodowy - Nasze Miejsce" - to program jaki spółka PL2012+ wprowadza już 2 lutego. Zapowiedziano wiele atrakcji dla mieszkańców miasta - kino letnie, wernisaże i wystawy, festiwale a także nowe trasy zwiedzania.

PL2012+ planuje duże zmiany. Przede wszystkim z korzyścią dla mieszkańców stolicy. W godzinach 10.00 - 18.00 bramy główne będą otwarte dla wszystkich. Ponadto zapowiadane są takie atrakcje jak kino letnie, wernisaże, wystawy, konferencje, a nawet pokazy mody. Nowe pomysły przedstawił wczoraj Marcin Herre, prezes spółki PL.2012+.****

Spółka chce, by na Stadionie codziennie odbywała się jakaś impreza. Dostępny ma być darmowy punkt widokowy. Uruchomiono nowy program wycieczek - będzie ich więcej. Przygotowane zostały nowe trasy zwiedzania (Punkt Widokowy, Trasa Kibica, Trasa Piłkarza, Trasa Ekskluzywna oraz Znani i lubiani - po stadionie będą oprowadzać chętnych znani pasjonaci futbolu, m.in. Stefan Szczepłek w soboty i Tomasz Wołek w niedziele). Spółka zapowiada też specjalne atrakcje dla całych rodzin - na razie nie wiadomo jakie.

Już od kilku dni mówi się o przeniesieniu na Narodowy dwudniowego festiwalu muzycznego Orange Warsaw Festiwal, który do tej pory odbywa się na stadionie Legii przy Łazienkowskiej. Warszawskie wiewiórki mówią w parku Skaryszewskim, że** gwiazdą festiwalu będzie Beyoncé. Oficjalne informacje na ten temat zostaną ogłoszone w poniedziałek, 4 lutego. Już dziś wiemy na pewno , że 25 lipca wystąpi tu **Depeche Mode, a w sierpniu Roger Waters z widowiskiem"The Wall".

d2nxfli

Jeśli doda się do powyższych propozycji mecze, jakie się odbędą to okazuje się, że oferta imprezowa jest całkiem spora.

d2nxfli
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nxfli
Więcej tematów