Trwa ładowanie...

Miejsca z klimatem: Akademia Kulinarna

Na Placu Szembeka nauczysz się gotować na profesjonalnych kursach i szkoleniach

Miejsca z klimatem: Akademia Kulinarna
d366e6c
d366e6c

W maju 2012 roku na warszawskiej Pradze Południe w miejscu zajmowanym ostatnio przez Pub Narożnik powstało miejsce niezwykłe - prawdziwa szkoła gotowania - czytamy na portalu www.twoja-praga.pl.

Właścicielem i pomysłodawcą Akademii jest Robert Harna, który wpadł na pomysł otwarcia takiego miejsca wiele lat temu, gdy chodził do szkoły gastronomicznej. Chciał poszerzyć swoje kulinarne horyzonty, ale takich miejsc wtedy nie było lub były zbyt drogie. Postanowił więc takie miejsce stworzyć. *Obecnie jest to drugie takie miejsce w kraju, które będąc skierowane do amatorów, oferuje kompleksowe wyposażenie - posiada 9 stanowisk do gotowania, umożliwia samodzielne przygotowanie potrawy od początku do końca. *

Akademia Kulinarna proponuje warsztaty dla amatorów, kursy specjalistyczne dla osób bardziej zaawansowanych, jak również spotkania tematyczne takie jak nauka robienia sushi czy kuchnia włoska, happeningi przedstawiające kuchnię danego kraju czy regionu, a także tzw. kluby kolacyjne. W sezonie letnim planowane są kursy grillowe w ogródku Akademii. Lekcji udziela właściciel lub współpracujący z nim znani kucharze oraz szefowie restauracji.

Akademia Kulinarna, pl. Szembeka 4a
tel. (22) 610 13 06 , tel. kom. 881-232-398
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 11-17
sobota 12-16
Strona internetowa: www.akademia-wak.pl

d366e6c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d366e6c
Więcej tematów