Trwa ładowanie...

Miasto dofinansowuje kastrację i sterylizację psów i kotów!

Akcja potrwa do grudnia!

Miasto dofinansowuje kastrację i sterylizację psów i kotów!
d1nsihd
d1nsihd

Władze Warszawy przypominają o trwaniu akcji dofinansowywania kastracji i sterylizacji psów i kotów. Mieszkańcy stolicy mogą wykonać taki zabieg w jednej z 9 wybranych lecznic, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Żeby uzyskać dofinansowanie trzeba spełnić kilka warunków. Po pierwsze trzeba wypełnić specjalny formularz (w 2 egzemplarzach). Druki można znaleźć w stołecznych gabinetach weterynaryjnych. Po przygotowaniu dokumentu w wybranej lecznicy trzeba okazać swój dowód tożsamości i książeczkę zdrowia zwierzęcia (ewentualnie rodowód, lub inny dokument, który będzie dowodem prawa do psa lub kota). Właściciele psów muszą także pamiętać o elektronicznym oznakowaniu pupila oraz zaszczepieniu go przeciwko wściekliźnie.

Miasto finansuje zabieg w połowie, resztę pokrywa właściciel zwierzęcia. Akcja obowiązuje do 14 grudnia 2012 roku, lub - w razie dużej popularności - do momentu wyczerpania się środków finansowych, które opiewają na niemal 200 tysięcy złotych. Podmiotem koordynującym przedsięwzięcie jest Biuro Ochrony Środowiska Urzędu m.st. Warszawy. Jest ono częścią Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi na terenie m.st. Warszawy w 2012 roku.

d1nsihd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nsihd
Więcej tematów