Trwa ładowanie...

Księga kondolencyjna po śmierci Danuty Szaflarskiej. Warszawa żegna wybitną aktorkę

"Zamiast kwiatów prosimy o symboliczną ofiarę na rzecz Fundacji Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci".

Księga kondolencyjna po śmierci Danuty Szaflarskiej. Warszawa żegna wybitną aktorkę
d3upzw8
d3upzw8

W dniach 27 i 28 lutego mieszkańcy Warszawy mogą wpisać się do księgi kondolencyjnej ku pamięci Danuty Szaflarskiej. Pogrzeb wybitnej artystki ma odbyć się we wtorek w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych.

W wieku 102 lat zmarła legenda polskiego kina i teatru - Danuta Szaflarska. Na swoim koncie miała setki ról teatralnych i filmowych. Największą popularność przyniosła jej rola w "Zakazanych Piosenkach" Leonarda Buczkowskiego. O jej śmierci poinformował Teatr Rozmaitości, z którym była związana od 10 lat.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 28 lutego 2017 roku o godzinie 13:00 w Kościele Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie. Druga część uroczystości rozpocznie się o godzinie 15:00 w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych przy ul. Powązkowskiej 43/45 (brama wjazdowa od ul. Powązkowskiej, nr kwatery G-tuje, miejsce 30).

- Zamiast kwiatów prosimy o symboliczną ofiarę na rzecz Fundacji Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci, mieszczącego się przy ul. Agatowej 10 w Warszawie - czytamy w oficjalnym oświadczeniu Teatru Rozmaitości.

W dniach 27 lutego w godzinach 9:00-18:00 i 28 lutego w godzinach 8:00-16:00 w Pałacu Ślubów przy pl. Zamkowym 6 zostanie wystawiona księga kondolencyjna przez Miasto Stołeczne Warszawa.

d3upzw8

W dn. 27-28 lutego mieszkańcy Warszawy mogą wpisać się do księgi kondolencyjnej ku pamięci Danuty Szaflarskiej (Pałac Ślubów, pl. Zamkowy 6)

— Hanna Gronkiewicz (@hannagw)

d3upzw8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3upzw8
Więcej tematów