Trwa ładowanie...

Kolejny Festiwal Kolorów!

Znów się będziemy obrzucać kolorami!

Kolejny Festiwal Kolorów!
d3h0bo3
d3h0bo3

Festiwal Kolorów (Festival of Colours) to coraz bardziej popularna w Europie Zachodniej oraz Stanach Zjednoczonych a oryginalnie pochodząca z Indii zabawa, w której ludzie witają nadejście wiosny obsypując się Kolorami. Event polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw!

Wiek nie ma znaczenia. Zarówno młodzi i starsi obrzucą się kolorami. Wszystko na znak radości, z okazji Festiwalu Kolorów inspirowanego indyjskim Świętem Holi. Pierwsza edycja cieszyła się niesamowitym wzięciem . Udział wzięło prawie 2 tys. osób! Na terenie dawnej Wytwórni Wódek "Koneser", we Śnie Pszczoły, na świeżym powietrzu, w rytmie dobrej muzyki, wspólnie będzie można pokolorować Warszawę ! Miejsca starczy dla wszystkich!

W Indiach Święto Holi zapowiada pożegnanie zimy oraz rozpoczęcie wiosny. Festiwal Kolorów wypełnia tam zawsze atmosfera wiecznej wesołości. Ludzie porzucają wszelkie złości i w ciepłym uścisku wyrzucają w górę drzemiące w ich duszach kolory - mówią organizatorzy - W każdym zakątku kraju widać chmury różnobarwnych kolorów! Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze!

Kolory Holi to stworzony z naturalnych składników kolorowy puder uzyskany z roślin rosnących w Indiach. Dzięki odpowiednio dobranym naturalnym składnikom kolory nie powodują żadnych podrażnień i uczuleń oraz są łatwo zmywalne ze skóry i ubrań. Podczas festiwalu wyrzuca się kolory do góry, tworząc ogromną, rozpościerającą się nad tłumem tęczę. Nietoksyczny, kolorowy proszek można nabyć w Internecie, na serwisach aukcyjnych.

d3h0bo3

Wydarzenie jest zupełnie bezpłatnie, w postaci przedsięwzięcia, które ma na celu przede wszystkim wywołanie uśmiechu i radości u wszystkich zainteresowanych. Jedynym kosztem jest zakup kolorowego proszku na bazie naturalnych składników, który będzie sprzedawany na miejscu w dniu wydarzenia. - Nie chcemy komercji, chcemy po prostu dobrze się bawić - a jak widać po rosnącej w ogromnym tempie popularności, nie jesteśmy jedyni w takich zamiarach. Dodatkowo, dzięki sponsorowi, 1000 pierwszych osób dostanie zupełnie za darmo kolorowy proszek Holi. - informują organizatorzy.

Festiwal Kolorów
7 września, godz. 18.00
Sen Pszczoły w Koneserze
Ząbkowska 27/31

d3h0bo3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h0bo3
Więcej tematów