Trwa ładowanie...

„Kocham Ursynów, kocham Wzgórze Słowików"

Monster Trucks, rycerze z Sandomierza i pokaz sztucznych ogni!

„Kocham Ursynów, kocham Wzgórze Słowików"
d3gql5t
d3gql5t

Już w najbliższą sobotę odbędzie się na Ursynowie wielka parada pod hasłem „Kocham Ursynów, kocham Wzgórze Słowików". Trasa wiedzie od ul. Nugat przez ul. Rosoła do Indiry Gandhi, dalej przez ul. Cynamonową, do ul. Ciszewskiego aż do ul. Kiedacza. Zwieńczeniem imprezy będzie pokaz sztucznych ogni z muzyką. Od godz. 11.00 na rogu ul. Kiedacza i ul. Ciszewskiego zorganizowany zostanie też festyn.

We wspólnym świętowaniu wezmą udział m.in.:* zawodnicy z drużyny futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles, którzy nie tylko będą promować ten jeszcze mało znany w naszym kraju sport, ale również udzielą informacji na temat rekrutacji nowych zawodników do drużyny. Dodatkową atrakcją podczas festynu będzie *Monster Trucks oraz rycerze z Sandomierza, a energetyczny rytm nadawać będzie orkiestra paradna wraz z grupą choreograficzną. Paradę wspiera zaprzyjaźnione z Ursynowem Miasto Królewskie Sandomierz.Do parady dołączą przedstawiciele Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej.

Organizatorzy zapraszają do zabawy nie tylko mieszkańców dzielnicy Ursynów, ale wszystkich warszawiaków i przyjezdnych. Dla dzieci przygotowano gry i zabawy z animatorami oraz profesjonalną opiekę.

Plan imprezy:
11.00 – prezentacja uczestników parady, poczęstunek dla gości, animacje dla dzieci.
14.00 – wymarsz parady i przejście ulicami: Nugat – Rosoła – Indiry Gandhi – Cynamonowa – Ciszewskiego – Kiedacza.
16.30 – koniec przemarszu, spotkanie z uczestnikami
18.00 – oficjalne zakończenie festynu, pokaz sztucznych ogni z muzyką

d3gql5t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gql5t
Więcej tematów