Trwa ładowanie...

Kochacie Pawilony Nowy Świat? (ZDJĘCIA)

Jutro knajpki na tyłach Nowego Światu już po raz drugi obchodzą swoje święto!

Kochacie Pawilony Nowy Świat? (ZDJĘCIA)
d27iwq8
d27iwq8

Na sobotnich gości Pawilonów czekają niecodzienne atrakcje. Każdy lokal przygotuje odrębne promocje, a czas umilą rozmaici dj-e. Wszystko to zapewni niepowtarzalny klimat, każdy znajdzie coś dla siebie. W zeszłym roku w pawilonach bawiło się ponad 3 tysięcy osób.

- Gorąco zapraszamy wszystkich warszawiaków, turystów, przypadkowych przechodniów - mówi pracownik jednej z knajpek w Pawilonach Nowy Świat - W każdym pawilonie będzie jakiś dj i wesoła impreza. W zeszłym roku był niesamowity tłum ludzi. Mam nadzieję, że w tym roku ludzi będzie jeszcze więcej!

Dodatkowo uruchomione zostają dwa konkursy:

1. Spośród wszystkich osób, które udostępnią wydarzenie na swojej tablicy FB, wylosowane zostanie 18. Każda z nich wygrywa butelkę wódki 0,5l w wyznaczonym barze. Konkurs trwa do 12.05.2012 do godz 22:00. ( LINK DO WYDARZENIA )

2. Najciekawsze zdjęcie z Święta Pawilonów.
Spośród nadesłanych zdjęć na PAGE - * http://www.facebook.com/pawilony* - wybranych zostanie 10, które będzie można później zobaczyć na terenie pawilonów. Dla autora zdjęcia, które wywrze największe wrażenie, przewidziana jest nagroda w postaci 36 kuponów na piwo, szoty, drinki do zrealizowania w wyznaczonych lokalach.

d27iwq8

Świętujemy w sobotę 12.05.2012, początek od momentu otwarcia lokali do ostatniego gościa!

d27iwq8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27iwq8
Więcej tematów