Trwa ładowanie...

Kamera kolejkowa w CNK

Sprawdź w Internecie, ile postoisz

Kamera kolejkowa w CNK
d3prdug
d3prdug

Jak powszechnie wiadomo, kolejka do kas w Centrum Nauki Kopernik nie ma sobie równych. Czy świątek, piątek czy niedziela na kupienie biletów do CNK trzeba poświęcić zazwyczaj dużo czasu. Tamtejsze wystawy cieszą się ogromną popularnością - w 2012 roku odwiedziło je 1,185 mln gości ! Kolejki tworzą się też m.in. dlatego, że kasy nie prowadzą przedsprzedaży biletów - trzeba go kupić tego dnia, którego planujemy zwiedzanie. Mityczna niemalże kolejka często zniechęca potencjalnych gości do zwiedzania.

Centrum Nauki Kopernik stara się trochę osłodzić długie oczekiwanie i na przykład wysyła do kolejek animatorów. Teraz wpadło na inny pomysł. Jednym z najczęściej zadawanych pytań, które zwiedzający zadają nam mailowo, telefonicznie i przez Facebooka - to pytanie o kolejkę po bilety - mówi CNK - staramy się odpowiadać jak najszybciej i zgodnie z prawdą, ale nie wiemy nigdy, jak sytuacja będzie wyglądała, kiedy nasz zwiedzający przyjedzie już do Kopernika.

Dlatego Centrum Nauki Kopernik zainstalowało kamerę internetową na pokazuje widok na hol przed kasami. Można tutaj sprawdzać aktualną sytuację kolejkową.

My zaś mamy dla Was inny redakcyjny tip na ominięcie kolejek w Koperniku. Radzimy kupić bilet na wystawy w kasie planetarium. Kolejka jest tam zazwyczaj dużo krótsza. Co prawda, trzeba również kupić bilet do planetarium, ale - po pierwsze - nie trzeba się do niego wybierać tego samego dnia, można wybrać termin w przeciągu najbliższych 3 miesięcy, a - po drugie - bilet do planetarium można zawsze zwrócić...

d3prdug

A w CNK pojawić się warto. Sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowało ono na ferie .

d3prdug
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3prdug
Więcej tematów