Trwa ładowanie...
1500m2
11-09-2012 14:49

Jutro koncert Junior Boys w 1500m2!

Wybieracie się?

Jutro koncert Junior Boys w 1500m2!
d27mkzx
d27mkzx

Już jutro w klubie 1500 m2 mieszczącym się przy ulicy Solec 18 odbędzie się koncert duetu Junior Boys.

Zespół powstali w 1999 roku w Kanadzie. W jego skład wchodzą Jeremy Greenspan i Matt Didemus. W 2004 roku ukazała się pierwsza płyta Junior Boys „Last Exit”. Drugi krążek nosił tytuł „So This Is Goodbye”. Następnie przyszła kolej na „Begon Dull Care” i „It’s All True”. Muzyka Junior Boys jest synkretyczna, pojawiają się w niej elementy popu, house'u, post punku, disco, techno R’n’B, elektroniki i dubstepu.

Organizatorzy imprezy na stronie wydarzenia na facebooku zachwalają:

Gdyby zapytać większość artystów o ich inspiracje, to w najlepszym wypadku można usłyszeć ledwo przemyślaną odpowiedź o chęci naśladowania The Beatles, Kraftwerk, Milesa Davisa lub innego wyniosłego artysty w kanonie muzyki popularnej.

d27mkzx

Zapytaj Jeremy'ego Greenspana o to, co zmotywowało go oraz jego partnera Matta Didemusa do stworzenia czwartego albumu, a usłyszysz: „Wielokulturowość, Howard Hughes, Chiny, w szczególności Szanghaj, Japan (zespół, nie kraj) lody Banana Ripple, Carl Craig i analogowe syntezatory, ale głównie Orson Wells."

Jako suport przed Junior Boys wystąpi AM Radio & more tba. Bilety dostępne są w cenach 40, 50 i 60 złotych. Impreza startuje o 20.00.

d27mkzx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27mkzx
Więcej tematów