Trwa ładowanie...

Fotografuj Łazienki i wygraj warsztaty z mistrzem fotografii!

Rusza III edycja konkursu „Łazienki Królewskie – Cztery Pory Roku”

Fotografuj Łazienki i wygraj warsztaty z mistrzem fotografii!
ddmugul
ddmugul

Łazienki Królewskie to wyjątkowo wdzięczny obiekt fotograficzny. O każdej porze roku można zobaczyć tam spacerowiczów z aparatami. Wszystkich miłośników Łazienek i fotografii informujemy, że w styczniu rozpoczyna się trzecia edycja całorocznego konkursu fotograficznego „Łazienki Królewskie – Cztery Pory Roku”.

Na zwycięzców czekają nagrody, a wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie w Galerii Plenerowej w 2016 roku. Laureaci konkursu wezmą również udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych pod okiem światowej sławy fotografa Czesława Czaplińskiego. Konkurs trwa do 15 listopada.

Udział wziąć może każdy, zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy – wszyscy, którzy pragną odkrywać wyjątkowe miejsca w Łazienkach Królewskich i uwieczniać ich niepowtarzalną atmosferę. Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na tej stronie, w zakładce „Konkurs fotograficzny”, wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz opublikować swoje fotografie. Warto to zrobić, bowiem zalogowani uczestnicy mogą również głosować na zdjęcia innych osób, biorących udział w konkursie. Po ogłoszeniu wyników, nagrodzone prace zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności w Galerii Plenerowej Muzeum Łazienki Królewskie.

Czesław Czapliński to artysta fotograf, dziennikarz i autor filmów dokumentalnych. jest także autorem i współautorem ponad 40 albumów i książek W ciągu 40 lat kariery fotografował najbardziej znane osobistości ze świata biznesu, kultury, polityki, sportu, a jego zdjęcia publikowane były na całym świecie m.in. w „The New York Times”, „TIME”, „Vanity Fair” czy w „The Washington Post”. Oprócz fotografii od wielu lat uprawia dziennikarstwo, jest autorem kilkuset artykułów i reportaży publikowanych w Ameryce i Polsce. Ma na koncie ponad 100 wystaw.

ddmugul
ddmugul
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddmugul
Więcej tematów