Trwa ładowanie...

Dzień Otwarty w Astanga Yoga Studio

Zajęcia zarówno dla tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z jogą, jak i dla zaawansowanych

Dzień Otwarty w Astanga Yoga Studio
d1mlcgg
d1mlcgg

W sobotę 8 lutego Astanga Yoga Studio zaprasza na dzień otwarty. Program przewiduje zajęcia zarówno dla tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z jogą , jak i dla zaawansowanych. Będą również nowości,takie jak Flying Joga, oraz Flow Joga.

Dzień rozpoczniemy o 12.00 z Flying Jogą - mówią organizatorzy - Zajęcia nie wymagają
wysokiej sprawności fizycznej. Skupiają się na rozwoju wytrzymałości,koordynacji ruchowej i budowie zaufania między partnerami. Najważniejszymi elementami treningu są balans i współpraca między trenującymi. Zajęcia poprowadzi: Michał Maciaszek, pierwszy certyfikowany JAMbassador w Polsce.

d1mlcgg

Dla wszystkich, którzy szukają inspiracji, nowego dialogu ze sobą, przyjemności, oraz są zainteresowani wielowymiarową pracą z ciałem, dedykowane są zajęcia Organic Dance. Autorskie warsztaty oparte na metodach pracy z ciałem, ruchem, które pogłębiają samoświadomość. Zajęcia poprowadzi Adam Adamonis - Krawczyk Pedagog, tancerz, performer, zawodowy aktor.

W programie znajdziemy również* jogę dla początkujących*. Na tych zajęciach uczymy się właściwie oddychać, powitania słońca A i B oraz poznajemy pozycje stojące z pierwszej serii - mówią organizatorzy - Skupiamy się na prawidłowym ustawieniu w asanach oraz ogólnym przygotowaniu do praktyki asztangi, polegającym na delikatnym rozciąganiu i wzmacnianiu całego ciała. Są to spokojne, łagodnezajęcia, od których każdy może zacząć praktykę asztangi.

A na koniec Flow Joga, która łączy asany (pozycje) wzmacniające z charakterystycznym, płynnym, naturalnym ruchem. Czerpie inspiracje z natury, aby ćwicząc można było rozwijać zarówno siłę, jak i elastyczność.To połączenie jest możliwe - wyjaśniają organizatorzy - Wystarczy popatrzeć na zwierzęta: silne, zwinne i pełne gracji. Efektem "ubocznym" takiej praktyki jest radość,
przyjemność, poczucie bycia na fali i piękno ruchu. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Radomska, absolwentka psychologii i podyplomowych studiów: Psychosomatyczne Praktyki Jogi.

Dodatkową atrakcją jest Astanga Cafe, w której wszyscy jogini będą mogli skosztować potraw wegetariańskich i wegańskich.

d1mlcgg

AstangaYogaStudio istnieje od 2005 roku i jako pierwsza w Polsce zaczęła uczyć jogi w tradycyjnym stylu Mysore. Szkoła posiada Strefę Masażu – w specjalnie przystosowanym do tego pokoju przyjmują fizjoterapeuci, masażyści technik orientalnych, refleksolodzy.

DZIEŃ OTWARTY 8 lutego 2014.
Zajęcia w godzinach od 12.00 do 16.00
(zapisy na zajęcia Organic: info@adamadamonis.pl)
Wstęp Wolny
ul. Gałczyńskiego 4

www.astanga.pl

d1mlcgg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mlcgg
Więcej tematów