Trwa ładowanie...

Drugi Targ Winyli

Płyty już od 50 groszy za sztukę!

Drugi Targ Winyli
d2v3jjw
d2v3jjw

Niecałe sto lat – tyle trwała kariera płyt gramofonowych w Polsce. Pod koniec ubiegłego wieku zaprzestano masowej produkcji, ale czarne krążki nadal mają wielu zwolenników. Przy odtwarzaniu trzeszczą i szumią – ale co to za szumy, co za trzaski! W niedzielę, 2 marca klubokawiarnia Kicia Kocia organizuje drugą edycję Targu Winyli.

Uwolnijcie analogi, które zalegają szafach, piwnicach, garażach. Dajcie drugie życie czarnym płytom – wytłoczonym w Polsce i za granicą, singlom, albumom i pocztówkom dźwiękowym. Krążkom z Polskich Nagrań i Pronitu, Jugotonom, Bałkantonom i Tamla Motownom. Sprzedajcie je, wymiencie, pochwalcie się kolekcjami albo gramofonami i patefonami. Kicia Kocia udostępni Wam bezpłatnie przestrzeń lokalu - mówią organizatorzy.

d2v3jjw

Antykwariat Grochowski przygotował na Targ Winyli ofertę kilkuset płyt oraz kilka gramofonów. Domową fonotekę wystawi na sprzedaż pisarka Elżbieta Jędrych-Pordes. Kicia Kocia zaoferuje m.in. kilkadziesiąt pocztówek dźwiękowych. Targ odbędzie się w godzinach 15:00-18:00.* Oferowane tytuły można będzie kupić już od 50 GROSZY za sztukę.*

WSTĘP WOLNY

Bezpłatne rezerwacje stolików pod adresem klubkiciakocia@gmail.com

d2v3jjw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v3jjw
Więcej tematów