Trwa ładowanie...

CN Kopernik na zdjęciach Google!

Już niedługo obejrzymy na Street View Centrum Nauki!

CN Kopernik na zdjęciach Google!
d14wm1t
d14wm1t

28 października) do Centrum Nauki Kopernik wjechały specjalne wózki i rowery z aparatami fotograficznymi. Od rana wszystkie eksponaty Centrum były przez nie rejestrowane, by mogły znaleźć się w internetowych mapach Street View. - informuje Polskie Radio.

- Za pomocą specjalnego wózka Street View wykonujemy zdjęcia we wszystkich przestrzeniach muzealnych - mówi portalowi Piotr Zalewski z Google Polska. - Nie straszne są nam miejsca słabo oświetlone czy te, w których jest wiele interaktywnych obiektów - dodaje.

Do Centrum wjechały już specjalne wózki, na których zamontowano obrotowe aparaty, wykonujące zdjęcia 360 stopni i dalmierze laserowe. Urządzenia Google wykonują nawet kilka zdjęć na sekundę . Materiału fotograficznego jest niezwykle dużo. Zanim przyjdzie nam oglądać efekty pracy w internecie, trzeba będzie poczekać. Może to potrwać nawet kilka miesięcy. - Tyle trwa czas od momentu wykonania sesji, do chwili zamieszczenia jej w sieci.

W Street View możemy od niedawna oglądać Warszawski Ogród Zoologiczny . Od maja ubiegłego roku możemy też zobaczyć Stadion Narodowy .

d14wm1t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14wm1t
Więcej tematów