Trwa ładowanie...

Atak zboczeńca na Kabatach. Rozpoznajesz go?

Usiłował doprowadzić dziecko do poddania się "innej czynności seksualnej"

Atak zboczeńca na Kabatach. Rozpoznajesz go?
d1oeleg
d1oeleg

Policjanci z Mokotowa poszukują sprawcy napaści na 11-letnią dziewczynkę, do której doszło na terenie osiedla w rejonie Kabat. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, a który może mieć związek z tym zdarzeniem. - Sprawą zajęła się już prokuratura - powiedziała WawaLove.pl podinsp. Magdalena Bieniak z mokotowskiej policji.

Do ataku na dziewczynkę doszło doszło 13 marca około 19.00. Mężczyzna napadł na 11-latkę na osiedlu w rejonie Kabat. W toku wykonywanych czynności zabezpieczono już zapis z kamer monitoringu z miejsca zdarzenia oraz ze stacji metra, na którym widoczny jest mężczyzna, który może mieć z napaścią związek.

- Śledztwo zostało wszczęte 17 marca - powiedział WawaLove.pl prokurator Wojciech Sołdaczuk. - Dotyczy usiłowania doprowadzenia małej dziewczynki do poddania się "innej czynności seksualnej". Do zdarzenia doszło na klatce schodowej przy ul. Dembego. Śledztwo jest w toku, mam nadzieję, że szybko uda się schwytać sprawcę - dodaje Sołdaczuk.

* Policjanci poszukują mężczyzny w wieku około 35-45 lat, wzrostu około 170 cm, o otyłej sylwetce. W dniu zdarzenia mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem z białym paskiem na wysokości klatki piersiowej i z cienkim białym paskiem z tyłu, ciągnącym się od początku rękawa, poprzez plecy na wysokości łopatek do końca drugiego rękawa. Mężczyzna miał na głowie czerwoną czapkę z daszkiem. *Po wyjściu z metra założył czarną kominiarkę.

d1oeleg

Wszystkie osoby posiadające informację na temat mężczyzny widocznego na zapisie z kamer monitoringu, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Rejonowej Policji Warszawa II, przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 pod numerem telefonu 22 603 13 04 lub 22 603 92 26. Informacje można przekazywać również na adres nurkiewiczp@policja.waw.pl lub mokotow@policja.waw.pl.

Policja gwarantuje pełną anonimowość.

d1oeleg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oeleg
Więcej tematów