Trwa ładowanie...

W ten weekend zjesz w Sosnowcu za połowę ceny! Niezwykła akcja

Już po raz trzeci odbędzie się akcja „Sosnowiec za pół ceny”. W najbliższy weekend lokale gastronomiczne w tym mieście obniżają ceny swoich specjałów.

Share
W ten weekend zjesz w Sosnowcu za połowę ceny! Niezwykła akcja
Źródło: WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej
dvytux0

W tym roku w akcji bierze udział aż 29 punktów gastronomicznych. W każdym z nich w najbliższy weekend będzie przygotowana oferta produktów lub usług za połowę dotychczasowej ceny. Uwaga - przez te dwa dni lokale nie przyjmują rezerwacji.

W akcji biorą udział nie tylko restauracje, ale także kawiarnie, puby, a nawet klub bilardowy. W ten sposób można wybrać się do herbaciarni „Marzenie” na sernik z musem malinowym za 3,50 zł lub do kawiarni „Wypiekarnia” na babeczkę za 2,50 zł. W pubie „3 Kolory” będzie można napić się Piwa Zagłębiowskiego za jedyne 3,50 zł. A w bilard zagramy w klubie „Falcon” (9 zł za godzinę gry) lub „Inferno” (7 zł za godzinę gry).

dvytux0

Najszerszą ofertę dla klientów w ten weekend przygotowała restauracja „Bombaj-Tandoori”. Do wyboru aż 13 potraw z hinduskiego pieca Tandoor w cenie od 16 zł. Warta uwagi jest także regionalna zupa Zagłębianka, którą będzie można zjeść za 2,50 zł w restauracji „Bistro na Głównej”.

Pełna lista punktów, w których będzie można skorzystać z promocji „Sosnowiec za pół ceny” dostępna jest na stronie Urzędu Miejskiego www.sosnowiec.pl.

dvytux0

Podziel się opinią

Share
dvytux0
dvytux0
Więcej tematów