Trwa ładowanie...

Ustka. Ulica zapadła się pod autobusem

Awaria wodociągowa albo skutek ulew to prawdopodobne przyczyny zapadnięcia się jezdni ul. Marynarki Polskiej w Ustce. Nawierzchnia na reprezentacyjnym trakcie zapadła się pod autobusem. Zdjęcia z kurortu otrzymaliśmy na Dziejesię.
Share
Ustka. Ulica zapadła się pod autobusem
Ustka. Ulica zapadła się pod autobusemŹródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
d3apwph

Rano pod autobusem PKS Słupsk-Ustka przy pętli obok stoczni i kościoła w Ustce zapadła się jezdnia - pisze pan Krystian i przesyła zdjęcia. Widać na nich, że lej w nawierzchni reprezentacyjnej ulicy Ustki ma kilka metrów średnicy.

- Uszkodzony został również samochód osobowy. Nikomu nic się nie stało. Trwa podnoszenie autobusu - mówi WP mł. asp. Edyta Żuk ze słupskiej policji.

   zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Źródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl

Na miejscu są również pracownicy usteckiego magistratu i wodociągów. Jak wyjaśnia nasz czytelnik z Ustki, mogło dojść do rozszczelnienia sieci, bo w starej części kurortu już od wtorku mieszkańcy skarżyli się na brudną wodę w kranach.

d3apwph

Nie jest jednak wykluczone, że jezdnię podmyła deszczówka i wody gruntowe, bo do kanału stoczniowego od miejsca zapadliska jest tylko kilkaset metrów. Przed rozbudową Ustki przez centrum płynęły także niewielkie dopływy Słupi, z czasem zamknięte w kanałach pod ziemią.

   zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Źródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3apwph

Podziel się opinią

Share
d3apwph
d3apwph
Więcej tematów