Trwa ładowanie...
d3qm5wc
x-news/CNN Newsource
wypadek

USA: wypadek w wesołym miasteczku, dzieci w szpitalu

• Uszkodzeniu uległ jeden z koszy Diabelskiego Młyna
• Trzy dziewczynki spadły z dużej wysokości
• Dzieci zostały odwiezione do szpitala
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
USA: wypadek w wesołym miasteczku, dzieci w szpitalu
(greenvillesun)
d3qm5wc

Trzy dziewczynki zostały odwiezione do szpitala po tym, jak uszkodzeniu uległo jedno z urządzeń wesołego miasteczka Greene County Fair znajdującego się nieopodal Greeneville, w stanie Tennessee.

Do wypadku doszło w wyniku uszkodzenia Diabelskiego Młyna. Jeden z koszy w momencie znajdowania się wysoko nad ziemią nagle się zablokował i pozostał w przechylonej pozycji. Wewnątrz przebywały trzy dziewczynki. W momencie wykonywania obrotu nie były jednak w stanie utrzymać stabilnej pozycji i upadły na ziemię.

- Dzieci spadły z wysokości 10 do 15 metrów. Zostały przetransportowane do pobliskiego Johnson City Medical Center. Jedną dziewczynkę przewieziono ambulansem, dwie pozostałe przetransportowano helikopterem – poinformował kapitan policji, Tim Davis.

Świadek zdarzenia Gregory Lynthacum powiedział, że jeden z koszy się zablokował i pozostawał w niezmiennej pozycji. - W momencie, gdy pozostałe kosze wykonywały obrót utrzymując odpowiednie ustawienie względem ziemi, ten jeden przekręcał się wraz z kołem i w pewnym momencie znajdował się niemal do góry nogami – powiedział Lynthacum. Policja nie przekazała informacji nt. stanu zdrowia dziewczynek.

d3qm5wc

Podziel się opinią

Share
d3qm5wc
d3qm5wc
Więcej tematów