Trwa ładowanie...
d3r22wq

USA: Chłopiec zastrzelił małą dziewczynkę. Podobnych tragedii jest dużo więcej

Przedszkolak zastrzelił malutką kuzynkę w Kalifornii. Dzieci nie były pozostawione bez opieki. Tragedii winny jest ich dziadek. Nie pilnował broni przechowywanej w domu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci na miejscu tragedii
Policjanci na miejscu tragedii (Los Angeles Times/AP/East News)
d3r22wq

Do tragedii doszło w małej miejscowości Muscoy w południowej Kalifornii. Mały, czteroletni chłopiec znalazł pistolet w domu swojego dziadka i w czasie zabawy strzelił do dwuletniej kuzynki. Pomimo szybkiego wezwania ratowników, medykom nie udało się uratować dziecka.

Policja aresztowała 53-letniego dziadka chłopca i dziewczynki, Cesara Lopeza, któremu grozi więzienie za stworzenie zagrożenia dla życia i nielegalne posiadanie broni. Śledczy uważają, że wypadek spowodowało pozostawienie niezabezpieczonej broni w miejscu dostępnym dla dzieci.

Były snajper mówi, co sądzi o powszechnym dostępie do broni

d3r22wq

W czasie zdarzenia w domu było kilkoro dorosłych, czyli dzieci nie zostały bez opieki. Świadkowie współpracują z policją.

Syryjscy uchodźcy w Jordanii. Życie jest silniejsze od wojny

Według Amerykańskiej Akademii Pediatrycznej, wypadki i przestępstwa z użyciem broni palnej są trzecim, najczęstszym przypadkiem śmierci niepełnoletnich obywateli USA. Każdego roku ginie w ten sposób blisko 1,3 tys. dzieci, a ponad 5,5 tys. trafia do szpitali z ranami postrzałowymi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3r22wq

Podziel się opinią

Share
d3r22wq
d3r22wq
Więcej tematów