Trwa ładowanie...

Urząd Miejski ostrzega przypadkowych przechodniów. "Nie wchodźcie do lasu"

Bytomski magistrat informuje, że 5 stycznia na terenie miasta oraz Tarnowskich Gór odbędzie się polowanie, zorganizowane przez Koło Łowieckie "Orzeł". W związku z potencjalnym niebezpieczeństwem opublikowano ostrzeżenie.

Share
Urząd Miejski ostrzega przypadkowych przechodniów. "Nie wchodźcie do lasu"
Źródło: Shutterstock.com
d35l4lr

Urząd Miejski w Bytomiu wydał na swojej stronie internetowej informację dotyczącą polowania, które odbędzie się w sobotę, 5 stycznia, od godziny 8.00 do 14.00. Organizatorem jest Koło Łowieckie "Orzeł". Polowanie będzie miało miejsce na terenie Bytomia oraz Tarnowskich Gór.

Lokalizacja obejmuje łowiska nr 1 i 2. Zalicza się do nich kompleks leśny na południe od ul. Długiej w Tarnowskich Górach do ul. Suchogórskiej w Bytomiu. Polowanie wyklucza Rezerwat "Segiet", ponieważ jest on chroniony unijnym programem Natura 2000.

W związku z całą sytuacją bytomski magistrat, mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców miasta oraz sąsiednich miejscowości, wydał komunikat. Zawiera on prośbę, aby w wyżej wymienionym czasie nie wchodzić do lasu, a także nie spacerować w tamtejszym rejonie.

d35l4lr

Zobacz także: Andrzej Duda dla WP: Problem polega na paleniu śmieci

Źródło: bytom.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d35l4lr

Podziel się opinią

Share
d35l4lr
d35l4lr
Więcej tematów