Trwa ładowanie...

UM zaprasza na bezpłatne porady prawne w Będzinie

Będzinianie będą mogli korzystać z bezpłatnych porad prawnych w Urzędzie Miasta. Dwa razy w tygodniu będzie tam na nich czekać doświadczona pani adwokat, która za darmo pomoże rozwiązać ich problemy.
Share
UM zaprasza na bezpłatne porady prawne w Będzinie
Źródło: ppo-arl.pl
d1cgu7a

Porady będą udzielane przez adwokat Marię Ferič-Pawlak, która od 11 lat prowadzi kancelarię adwokacką. Doświadczenie prawniczki zapewnia kompleksową obsługę w zakresie prawa cywilnego, handlowego, administracyjnego, karnego, rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy.

- Celem utworzenia punktu jest zapewnienie szerokiego dostępu do dobrej jakości poradnictwa prawnego i obywatelskiego dla każdego zainteresowanego, zwłaszcza dla osób, dla których profesjonalna pomoc prawna jest poza zasięgiem finansowym - informuje zespół prasowy będzińskiego Urzędu Miasta.

Porady będą udzielane dwa razy w tygodniu - we wtorki i czwartki - w godzinach od 12:00 do 14:00. Aby z nich skorzystać, należy wcześniej telefonicznie umówić termin pod numerem: 32 267 91 35. Pani adwokat będzie czekać na chętnych w Punkcie Poradnictwa Obywatelskiego utworzonym w Urzędzie Miejskim w Będzinie (pokój nr 34).

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

d1cgu7a

Podziel się opinią

Share
d1cgu7a
d1cgu7a
Więcej tematów