Trwa ładowanie...
d3m7czz

Tymczasowa reorganizacja ruchu na autostradzie A4

Na dwóch odcinkach autostrady A4 w kierunku Krakowa prowadzone są prace związane z wymianą nawierzchni części jezdni. Remont potrwa do końca października, a na czas trwania prac wprowadzono tymczasowe zmiany w organizacji ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tymczasowa reorganizacja ruchu na autostradzie A4
(WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski)
d3m7czz

Nawierzchnia autostrady A4 Katowice-Kraków wymaga w paru miejscach wymiany. Na dwóch odcinkach autostrady (o długości dwóch i czterech kilometrów) w kierunku Krakowa rozpoczęto już prace, remont potrwa do końca października.

– Po 10 latach użytkowania fragmentów jezdni A4 Katowice-Kraków, na których obecnie prowadzone są prace, nawierzchnia wymaga wymiany. Jakość infrastruktury autostradowej jest dla koncesjonariusza kwestią kluczową, gdyż bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo jazdy – mówi rzecznik prasowy Stalexport Autostrada Małopolska S.A., Rafał Czechowski.

W związku z tym na czas trwania prac zostały wprowadzone tam tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Od 9 do 18 października, od 390+400 km do 392+150 km, na obu jezdniach występować będzie lewostronne zawężenie jezdni - ruch będzie się odbywał dwoma zawężonymi pasami jezdni.

Do 10 października, od 372+350 km do 376+250 km (okolice Chrzanowa). Ruch będzie się odbywał dwoma zawężonymi pasami jezdni.

Od 10 do 12 października do godzin wieczornych, od km 372+350 do km 376+250, na obu jezdniach występować będzie lewostronne zawężenie jezdni. Ruch będzie się tam odbywał jednym pasem ruchu na obu jezdniach.

d3m7czz

Podziel się opinią

Share
d3m7czz
d3m7czz