Trwa ładowanie...
d37orhw
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Trzęsienie ziemi w Chile - nie ma zagrożenia tsunami

Trzęsienie ziemi o sile 6,4 stopni w skali Richtera wystąpiło w sobotę w rejonie miasta Valparaiso, w środkowym Chile - poinformowało miejscowe służby kryzysowe Onemi. Nie ma doniesień o ofiarach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzęsienie ziemi w Chile - nie ma zagrożenia tsunami
(AFP, Fot: Sam Yeh)
d37orhw

Chilijska marynarka wojenna podała, że nie ma zagrożenia tsunami.

Wstrząsy wystąpiły o godzinie 18.35 czasu miejscowego 31 kilometrów na północny zachód od portu Valparaiso. Odczuwano je też w Santiago, pięciu innych rejonach kraju, a także w zachodniej Argentynie.

Pierwsze relacje lokalnych mediów mówiły o problemach z telefonią komórkową i przerwach w dostawach prądu.

d37orhw

Podziel się opinią

Share

d37orhw

d37orhw
Więcej tematów