Trwa ładowanie...

Gdańscy policjanci odnaleźli zaginionego mieszkańca Skierniewic. Miał przy sobie narkotyki

• Policjanci odnaleźli zaginionego mieszkańca Skierniewic
• Mężczyzna miał przy sobie narkotyki
• Podkom. Siewert: przesłuchał go prokurator, a sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy

Gdańscy policjanci odnaleźli zaginionego mieszkańca Skierniewic. Miał przy sobie narkotykiŹródło: WP.PL, fot: Tomasz Gdaniec
d2udusd
d2udusd

- Policjanci w trakcie patrolowania gdańskiego Śródmieścia, na ul. Wały Jagiellońskie zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Nie umknęło to uwadze funkcjonariuszy i postanowili sprawdzić, co się za tym kryje - relacjonuje Wirtualnej Polsce podkom. Aleksandra Siewert, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

W czasie interwencji wyszło na jaw, że rodzina 31-latka ze Skierniewic zgłosiła jego zaginięcie. To jednak nie tłumaczyło jego dziwnego zachowania. Podczas rewizji okazało się, że w plecaku mężczyzny znajdowało się około 800 porcji haszyszu i znaczna ilość narkotyków. W efekcie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a szkodliwe substancje - do badań.

- Policjanci przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Przesłuchał go prokurator, a sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje podkom. Siewert.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2udusd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2udusd
Więcej tematów