Trwa ładowanie...
lato

Trochę oddechu da nam pogoda - sprawdź prognozę

Nad Europą dominują niże z frontami atmosferycznymi. Polska jest w obszarze obniżonego ciśnienia, w dość ciepłym powietrzu polarno-morskim.

Share
Trochę oddechu da nam pogoda - sprawdź prognozę
Źródło: AFP, Fot: Kazuhiro Nog
d2eet9n

Wtorek

We wtorek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami, zwłaszcza na zachodzie kraju. Okresami przelotne opady deszczu, na wybrzeżu możliwe burze. Temperatura maksymalna od 20-22 st C na północy, 24 st C w centrum, do 26 st C na południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny, porywisty, zachodni i południowo-zachodni. W czasie burz porywy wiatru do 65 km/h.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, zwłaszcza na zachodzie kraju. Miejscami przelotne opady deszczu, głównie na południu kraju. Temperatura minimalna przeważnie od 12 do 14 st C, tylko na południowym wschodzie do 17 st C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny, porywisty, przeważnie południowo-zachodni.

d2eet9n

Środa

W środę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, głównie na północy kraju. Miejscami, zwłaszcza na południu i w centrum kraju opady deszczu. Temperatura maksymalna od 22 st C na północy do 26 st C na południowym wschodzie, w kotlinach górskich około 20 st C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i południowy.

Warszawa

W Warszawie we wtorek zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 24 st C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich. W nocy zachmurzenie na ogół umiarkowane. Możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna 14 st C. Wiatr słaby, południowo-zachodni. W środę w stolicy zachmurzenie umiarkowane, wzrastające do dużego aż do wystąpienia opadów deszczu. Temperatura maksymalna 25 st C. Wiatr słaby, południowo-wschodni.

Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 1000 hPa i będzie się wahać.

Zobacz więcej w serwisie pogoda.

d2eet9n

Podziel się opinią

Share
d2eet9n
d2eet9n
Więcej tematów