Trwa ładowanie...

Tragiczny wypadek na drodze koło Chełmna - 7 zabitych i 2 rannych

Siedem osób zginęło, a dwie zostały ranne w nocy z soboty na niedzielę w wypadku samochodu osobowego, do którego doszło miejscowości Klamry koło Chełmna (woj. kujawsko-pomorskie). Auto na łuku wypadło z drogi i uderzyło bokiem w drzewo. Samochodem podróżowało 9 osób. Ofiary były w wieku od 13 do 17 lat.
Share
Miejsce wypadku
Miejsce wypadkuŹródło: PAP, Fot: Tytus Żmijewski
d21182w

9 nastolatków w jednym aucie, 7 nie żyje - zdjęcia z miejsca wypadku

Tragedia wydarzyła się około drugiej w nocy na powiatowej drodze numer 16. Ze wstępnych ustaleń policji i prokuratury wynika, że jadące zbyt szybko auto wypadło z szosy na zakręcie i uderzyło bokiem w drzewo. Na miejscu zginęło 7 pasażerów - 3 kobiety i 4 mężczyzn.

Jak poinformowała rzeczniczka kujawsko-pomorskiej straży pożarnej mł. bryg. Małgorzata Jarocka-Krzemkowska prawdopodobnie wszyscy uczestnicy wypadku podróżowali rozbitym samochodem, ale brana jest pod uwagę wersja, że któraś z ofiar została potrącona.

Rzeczniczka prasowa chełmińskiej policji Agnieszka Sobieralska powiedziała, że na razie nie udało się ustalić, kto prowadził. A więc nie wiadomo też, czy kierowca był trzeźwy.

Jedna z poszkodowanych osób została już wypisana ze szpitala i jest pod opieką rodziców, druga przebywa w szpitalu w Grudziądzu.

d21182w

Podziel się opinią

Share
d21182w
d21182w
Więcej tematów