Trwa ładowanie...
d33dt33

To zdjęcie podbija sieć. Ludzie są zachwyceni zachowaniem ojca

Pewien internauta podzielił się na Twitterze zdjęciem z porannej podróży autobusem miejskim we Wrocławiu. Na fotografii widzimy typowy obrazek - ludzie drzemią w drodze do pracy, inni słuchają muzyki zapatrzeni w okno. Wśród nich znalazł się jednak ojciec, który czytał swojemu dziecku na głos "Dzieci z Bullerbyn".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ojciec czyta dziecku na głos książkę.
Ojciec czyta dziecku na głos książkę. (Tomasz Pietrzyk / Źródło: Agencja Gazeta / Twitter)
d33dt33

Użytkownicy Twittera są zachwyceni. Czytanie książek na głos w komunikacji miejskiej to raczej rzadki widok. Sytuacja ma tym bardziej pozytywny charakter, że ojciec przekazuje synowi dobre wzorce już od małego.

   Twittera

W komentarzach pod wpisem wiele osób podziwia takie zachowanie. Ludzie piszą, że o wiele lepiej jest posłuchać ulubionej książki niż pasażerów rozmawiających przez telefon. - Wolę posłuchać czytającego rodzica, a nie informacje o weekendowych zakupach i o tym, jakie ona miała buty - napisała jedna z internautek pod zdjęciem.

d33dt33
   Twitter
   Twitter
   Twitter

A wy czytacie książki w komunikacji miejskiej? Podzielcie się swoimi ulubionymi tytułami, dzięki którymi zabijacie czas podczas podróży. Jaka książka waszym zdaniem najbardziej pasuje do pociągu, jaka do autobusu, a jaka do tramwaju? Czekamy na wasze odpowiedzi pod adresem dziejesie@wp.pl. Najciekawsze z nich pokażemy na naszej stronie głównej!

d33dt33

Podziel się opinią

Share

d33dt33

d33dt33
Więcej tematów