Trwa ładowanie...
d1vqc85

Tego w Sejmie jeszcze nie było. Antyszczepionkowcy i znachorzy na Wiejskiej?

Jak wynika z informacji zamieszczonych na sejmowych stronach, w sobotę na Wiejskiej odbędzie się antyszczepionkowa konferencja „Szczepienia XXI wieku” organizowana przez republikańską Fundację QLT. Na zaproszenie posła Jarosława Sachajki z Kukiz'15 na Wiejskiej pojawią się między innymi antyszczepionkowcy i znachorzy. Wśród nich Jerzy Zięba, przeciwnik chemioterapii i szczepień, zwolennik medycyny naturalnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W sobotę w sejmie konferencja z kontrowersyjnymi gośćmi
W sobotę w sejmie konferencja z kontrowersyjnymi gośćmi (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d1vqc85

Konferencję "Szczepienie XXI wieku" z udziałem kontrowersyjnych gości zaplanowano w gmachu Sejmu na sobotę na godz. 9. W opisie tego wydarzenia na Facebooku jego organizatorzy przekonują, że "od lat nauka niezależna krzyczy, jak bardzo toksyczne są dzisiejsze szczepionki".

"Substancje dodawane do szczepień dla niemowląt i małych dzieci są śmiertelnie niebezpieczne i stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia. Trudno pojąć, jakim prawem kierują się dziś ci, którzy narzucają rodzicom przymus podawania dzieciom tych toksycznych kompilacji" - możemy przeczytać.

Wśród tematów wykładów zaplanowanych w tym dniu są między innymi: "Szczepienna bomba zegarowa XXI wieku", "Zmowa milczenia lekarzy. Czy istnieją bezpieczne szczepionki? Substancje toksyczne w szczepionkach".

d1vqc85

Organizatorzy chcą, aby sobotnie spotkanie skończyło się podpisaniem "Deklaracji Warszawskiej - Karty wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. szczepień ochronnych".

Miejsce konferencji trzymane będzie przez organizatorów w tajemnicy do piątku. "Ze względu na represje, tj. 2-krotne wypowiedzenie sali, dokładny adres urzędu zostanie podany do wiadomości w dniu 25 sierpnia w tym miejscu” - informują na swej stronie.

Media poznały je tylko "dzięki" regulaminowi Sejmu, którzy nakazuje informować o konferencjach odbywających się na jego terenie.

Źródło: WP, Newsweek, Facebook

d1vqc85

Podziel się opinią

Share

d1vqc85

d1vqc85
Więcej tematów