Trwa ładowanie...

Szwedzka policja szuka Polki. Zniknęła po wyjściu z metra

Ostatni raz 25-letnią Polkę widziano 13 dni temu, gdy wychodziła ze stacji metra Kristinebergs w Sztokholmie. Poszukiwania są prowadzone na dużą skalę. Wszystkie możliwości brane są pod uwagę.
Share
Policja przeszukała mieszkanie Polki
Policja przeszukała mieszkanie PolkiŹródło: aftonbadet
d4a5ipm

Jak informuje szwedzka policja, 25-letnia Adrianna Klikowicz zniknęła 25 stycznia o godz. 17.38. Od momentu, gdy wyszła ze stacji metra Kristinebergs, nikt nie miał z nią kontaktu. Polka mieszka w Bromma, w zachodniej części miasta. Dojeżdżała do pracy w północnej części Sztokholmu.

- Nie możemy wykluczyć, że doszło do przestępstwa, ale nie możemy też z całą pewnością powiedzieć, że tak się stało – stwierdziła w rozmowie z serwisem aftonbladet.se prokurator Zilla Hirsch. I dodaje, że nie można niczego wykluczyć.

Jak podaj aftonbadet.se, policja przeszukała mieszkanie Polki, ale nie chce ujawniać szczegółów dochodzenia. Brat kobiety w rozmowie z portalem przyznaje, że ma z nią bardzo dobry kontakt. Mimo że mieszkają w różnych krajach to dzwonili do siebie kilka razy w tygodniu i rozmawiali o wszystkim.

d4a5ipm

Zobacz też: historia zaginięcia 44-letniej kobiety. Wyjaśnienie sprawy zaskoczyło wszystkich

d4a5ipm

Podziel się opinią

Share
d4a5ipm
d4a5ipm
Więcej tematów