Trwa ładowanie...
d1hq5f0
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Szef CSU Horst Seehofer zasłabł, wygłaszając przemówienie

• Szef bawarskiej CSU Horst Seehofer zasłabł podczas wygłaszania przemówienia
• Sprowadzono go z mównicy, gdy usiadł, mówił dalej
• Deputowani zgotowali mu owację na stojąco
• Sekretarz generalny CSU: Seehofer czuje się już dobrze
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horst Seehofer
Horst Seehofer (PAP/EPA, Fot: Peter Kneffel)
d1hq5f0

Przewodniczący bawarskiej CSU Horst Seehofer zasłabł podczas wygłaszania przemówienia do deputowanych tej partii do Landtagu Bawarii. Sekretarz generalny CSU Andreas Scheuer zapewnił, że przewodniczący czuje się już dobrze.

Kiedy 66-letni Seehofer, który jest też premierem Bawarii, poczuł się źle podczas przemówienia, które wygłaszał w miejscowości Kreuth, sprowadzono go z mównicy na jego miejsce na sali. Siedząc, kontynuował wystąpienie.

Gdy skończył, deputowani zgotowali mu owację na stojąco. Obrady na pewien czas przerwano, ale wkrótce wznowiono je, z udziałem Seehofera.

d1hq5f0

Scheuer podkreślił, że Seehofera zbadał lekarz i że szef CSU ma się już "absolutnie OK", a przyczyną zasłabnięcia była infekcja, którą niedawno przeszedł, oraz fakt, że przemawiał dłużej niż planował.

Agencja dpa przypomina, że w 2002 roku z powodu groźnego dla życia zapalenia mięśnia sercowego Seehofer był leczony na oddziale intensywnej terapii i był na wiele miesięcy wyłączony z działalności politycznej.

d1hq5f0

Podziel się opinią

Share

d1hq5f0

d1hq5f0
Więcej tematów