Trwa ładowanie...
d3usy08
Stefan Niesiołowski o liderze rolników Sławomirze Izdebskim: proputinowski polityk, agent Putina

Stefan Niesiołowski o liderze rolników Sławomirze Izdebskim: proputinowski polityk, agent Putina

- Kogo może ściągnąć podejrzany Izdebski? Proputinowski polityk, w najlepszym wypadku, może agent Putina, tego nie wiadomo. Co oni chcą? Żałosna karykatura Samoobrony - tak poseł PO Stefan Niesiołowski skomentował zapowiedziane na najbliższy czwartek protesty rolników w Warszawie. Z kolei konwencje wyborcze Andrzeja Dudy i Magdaleny Ogórek Niesiołowski nazwał "żałosnymi".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3usy08

Lider rolniczych związkowców, Sławomir Izdebski, zapowiedział, że w czwartek przed kancelarią premiera będzie demonstrowało 10 tysięcy rolników. W Warszawie ma stanąć również "zielone miasteczko". Miasto zgodziło się, by "zielone miasteczko" funkcjonowało w Warszawie przez sześć dni.

- To jest farsa - mówił w TVP Info Stefan Niesiołowski. - Ani jednego ich racjonalnego postulatu nie słyszałem, to żałosna karykatura samoobrony - oburzał się.

Według szacunków, w czwartek przed kancelarią Ewy Kopacz stawią się także przedstawiciele innych branż, w tym górnicy z Sierpnia '80.

Związkowcy domagają się rządowej interwencji na rynku mleka i wieprzowiny, większych odszkodowań za szkody łowieckie oraz ochrony polskich gruntów rolnych przed wyprzedażą dla podmiotów zagranicznych.

d3usy08

Podziel się opinią

Share
d3usy08
d3usy08
Więcej tematów