Trwa ładowanie...

Sportowy weekend na Białołęce. Turniej Piłki Nożnej oraz "Bieg przez most"

Turniej Piłki Nożnej oraz "Bieg przez most" to sportowe propozycje na nadchodzący weekend, 6-7 września, przygotowane dla mieszkańców stolicy przez dzielnicę Białołęka. Wciąż można zgłaszać swoje uczestnictwo w obu imprezach.

Share
Sportowy weekend na Białołęce. Turniej Piłki Nożnej oraz "Bieg przez most"
Źródło: AFP
d4ioh2w

Turniej Piłki Nożnej odbędzie się w sobotę 6 września w godz. od 10:00 do 20:00, na nowo otwartym po modernizacji boisku przy ul. Strumykowej 21. Piłkarska rywalizacja będzie toczyła się w czterech kategoriach wiekowych:

  • I kategoria roczniki 2005-2006,
    • II kategoria roczniki 2003-2004,
    • III kategoria roczniki 1999-2002,
    • IV kategoria "OPEN" rocznik 1998 i starsi.

Do Turnieju dopuszczone będą zespoły sześcio- lub siedmioosobowe w zależności od kategorii wiekowej. Łącznie w zawodach będzie mogło wystartować 56 drużyn - o wpisaniu na listę startową decyduje kolejność zgłoszeń.

d4ioh2w

Zgłoszenia drużyn zawierające nazwę zespołu, imiona i nazwiska oraz rok urodzenia zawodników, imię i nazwisko pełnoletniego opiekuna drużyny (w przypadku drużyn z kategorii IV może być to jeden z zawodników), należy wysyłać drogą mailową do piątku, 5 września, do godziny 14.00, na adres sportowy@bos.waw.pl. Więcej informacji na temat zawodów oraz regulamin turnieju dostępne są tutaj.

Dla amatorów zmagań indywidualnych w niedzielę, 7 września, przygotowany został dziesięciokilometrowy „Bieg przez most”. Trasa biegu przebiegać będzie ulicami Książkową - Nowodworską - Mehoffera - Świderską - mostem M. Skłodowskiej - Curie (ścieżką rowerową i chodnikiem dla pieszych) - następnie nawrót po bielańskiej stronie mostu (przy ulicy Farysa) - powrót tą samą trasą - do mety przy ulicy Książkowej. Start 1500 uczestników zawodów o godz. 11.00.

Każdy biegacz otrzyma pakiet startowy, w którym są koszulka techniczna, numer startowy z chipem (elektroniczny pomiar czasu), baton energetyczny oraz napój.

Zapisy:
? do 5 września przez formularz zgłoszeniowy na stronie biegprzezmost.pl,
? 6 września w Biurze Zawodów (ul. Strumykowa 21) w godzinach 14.00-18.00,
? 7 września w Biurze Zawodów (ul. Strumykowa 21) w godzinach 8.00-10.45.

d4ioh2w

Podziel się opinią

Share
d4ioh2w
d4ioh2w
Więcej tematów