WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Sondaż: 60% poparcia dla PO, 23% dla PiS

Prawie pięć
miesięcy po wyborach 60% Polaków popiera Platformę Obywatelską - wynika z sondażu przeprowadzonego przez PBS
na zlecenie "Gazety Wyborczej". PiS otrzymało 23% głosów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Według gazety, nie miała tyle nigdy żadna partia w III RP. Z sondażu wynika, że PO przez ostatnie dwa tygodnie zyskała 8%; PiS w tym czasie minimalnie spadł z 24 do 23%. Od początku roku, według badania PBS, systematycznie traci poparcie LiD. W styczniu miał 12% poparcia, obecnie tylko 8%.

W okolicach 5-procentowego progu wyborczego jest koalicjant PO, PSL. LPR i Samoobrona mają po 1% poparcia - wynika z sondażu.

Badanie zostało zrealizowane w dniach 7-9 marca na 1128 dorosłych Polakach - informuje "Gazeta Wyborcza". (PAP)

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP