Trwa ładowanie...

Solec-Zdrój: pożar w hotelu. "Echo Dnia": wśród gości Krystyna Pawłowicz. Poprosiliśmy o komentarz

Pożar w hotelu Malinowy Zdrów w Solcu-Zdrój wybuchł w sobotę wieczorem. Ośrodek był otwarty mimo nałożonych przez rząd restrykcji. "Echo dnia" przekazało, że wśród ewakuowanych gości była m.in. Krystyna Pawłowicz. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z hotelem oraz byłą posłanką PiS.

Share
Krystyna Pawłowicz
Krystyna Pawłowicz Źródło: East News, fot: Tomasz Jastrzebowski
d43v45e

Do pożaru hotelu w Solcu-Zdrój doszło w sobotę po godzinie 18. Ewakuowano około 15 osób z obsługi hotelu oraz okołu 100 gości.

Serwis "Echo dnia" przekazał, że jedną z osób, która przebywała na terenie obiektu była Krystyna Pawłowicz, była posłanka PiS.

"Po Krystynę Pawłowicz szybko podjechało bmw Służby Ochrony Państwa i pani sędzia szybko wyjechała z naszego uzdrowiska" - podało "Echo Dnia".

Zobacz też: Ojciec Paweł Gużyński o ojcu Tadeuszu Rydzyku. "Mamy do czynienia z intelektualną zapaścią"

Pożar hotelu w Solcu Zdrój. "Echo dnia": ewakuowano m.in. Krystyna Pawłowicz

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z dyrekcją hotelu w Solcu-Zdrój. Zapytaliśmy o to, czy wśród ewakuowanych gości była Krystyna Pawłowicz.

d43v45e

- Nie możemy się w ogóle do tego odnieść. Nie możemy mówić, kto jest naszym gościem. Obowiązuje nas tajemnica hotelarska - usłyszeliśmy.

O komentarz poprosiliśmy także Krystynę Pawłowicz. Ta jednak powiedziała nam, że do sprawy się nie odniesie. Niestety przerwała połączenie.

Przypomnijmy, że zgodnie z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd do walki z pandemią koronawirusa aktualnie hotele są zamknięte. Rząd w piątek poinformował o poluzowaniu obostrzeń. Dopiero od 12 lutego otwarte zostaną m.in. ośrodki oferujące usługi noclegowe.

Jak przekazała "Gazeta Wyborcza" hotel Malinowy Zdrój ogłosił 21 stycznia, że jest otwarty. Obiekt w swojej ofercie proponował m.in. zabiegi rehabilitacyjne oraz "medicial spa".

d43v45e

AKTUALIZACJA: Krystyna Pawłowicz w rozmowie z Polską Agencją Prasową przekazała, że przebywa w hotelu w Solcu-Zdrój. Sędzia TK dodała, że jest to "pobyt leczniczy". Była posłanka PiS dodała także, że nie było pożaru. Straż pożarna, która przyjechała stwierdziła tylko zadymienie.

Źródło: "Echo dnia", "Gazeta Wyborcza"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d43v45e

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43v45e
d43v45e
Więcej tematów