Trwa ładowanie...

Śmiertelne pobicie w Zielonej Górze. Wśród zatrzymanych utytułowany sportowiec

Policja zatrzymała trzech mężczyzn w minioną niedzielę. Dwaj z nich są podejrzani o udział w śmiertelnym pobiciu 46-latka w centrum Zielonej Góry. Jednym z zatrzymanych ma być instruktor i zawodnik kickboxingu.

Share
Śmiertelne pobicie w Zielonej Górze. Wśród zatrzymanych utytułowany sportowiec
Źródło: WP.PL
d3vuag5

Do tragedii doszło w niedzielę ok. godz. 2 w lokali niedaleko ratusza w Zielonej Górze. Pobity mężczyzna prawdopodobnie zasnął przy stole, a gdy się przebudził miał upaść lub zahaczyć o stół. To wtedy na mężczyznę ruszył ochroniarz lokalu - podaje gazetalubuska.pl.

Jak czytamy w relacji, 46-latek został z dużą siłą uderzony w głowę. Ochroniarz z kolegą wynieśli rannego do ogródka przed lokal. Zaatakowali również znajomego ofiary, który próbował interweniować.

Nieprzytomnego 46-latka starała się reanimować siostra. Pomagał również przypadkowy mężczyzna, który był lekarzem. Niestety, ofiara pobicia zmarła.

d3vuag5

Jak podaje "Fakt", zielonogórska policja szybko trafiła na trop sprawców pobicia. Do ich zatrzymania zaangażowano antyterrorystów oraz dzielnicowych. Jednym z mężczyzn zatrzymanych jest Jakub K. To znany w mieście zawodnik oraz instruktor sportów walki. Jak czytamy na gazetalubuska.pl, jjako zawodnik klubu Gwardia Zielona Góra w 2014 r. w Bilbao wywalczył srebrny medal w formule full-contact mistrzostwach Europy. Również w 2014 r. Jakub K. stoczył zwycięską pojedynek w III Gali Sportów Walki w Gostyniu, wygrywając przez nokaut. W 2012 r. wywalczył brązowy medal mistrzostw świata w Turcji.

d3vuag5

Podziel się opinią

Share
d3vuag5
d3vuag5
Więcej tematów