Trwa ładowanie...
d2pfa94

Śmierć Dolores O’Riordan poruszyła cały świat. Wykonanie piosenki Edyty Bartosiewicz zapamiętamy na zawsze

Niespodziewana śmierć wokalistki The Cranberries poruszyła cały świat. To wielka strata, którą będzie ciężko wypełnić. W naszej pamięci zostanie jednak wyjątkowy koncert w Polsce i wykonanie piosenki "Skłamałam" Edyty Bartosiewicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dolores O'Riordan
Dolores O'Riordan (Youtube.com, Fot: YouTube)
d2pfa94

Dolores O’Riordan miała 46 lat. Zmarła 15 stycznia 2018 roku w Londynie w trakcie tworzenia nowego materiału muzycznego. O śmierci artystki poinformował jej rzecznik. Na chwilę obecną nie ujawniona została przyczyna śmierci.

Występy popularnej wokalistki właśnie przechodzą do historii. Jej wyjątkowy głos i charyzmę pokochały miliony fanów. I choć wokalistka najbardziej kojarzona jest z utworem "Zombie", to nam utkwi w pamięci jej występ w Warszawie z 2011 roku. Chodzi o wykonanie piosenki "Skłamałam" Edyty Bartosiewicz.

- Idealne połączenie. Normalnie szczena mi opada, jak tego słucham. I w ogóle się wzruszam. Bo tak się składa, że kocham akurat tę piosenkę i kocham głos Dolores - można przeczytać pod wideo umieszczonymi na serwisie YouTube.

d2pfa94

Chcesz odświeżyć garderobę i przy okazji nie zbankrutować? Sprawdź stronę Peek and Cloppenburg promocje ](https://www.wp.pl/kodyrabatowe/peek-and-cloppenburg)

Toi wyjatkowe nagranie w dniu, którym poinformowano o śmierci wokalistki udostępniła Edyta Bartosiewicz pisząc: - Właśnie się dowiedziałam i nie mogę uwierzyć... Dolores RIP.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2pfa94

Podziel się opinią

Share
d2pfa94
d2pfa94
Więcej tematów