Trwa ładowanie...
d1jpu49
słońce

Słońca nie zabraknie - prognoza pogody na 18 i 19 września

Przez najbliższe dni będziemy mieli do czynienia z piękną pogodą. Nie zabraknie słońca, a temperatury będą naprawdę przyjemne. Pogodną aurę zawdzięczamy wyżowi znad Rosji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słońca nie zabraknie - prognoza pogody na 18 i 19 września
(Fotolia)
d1jpu49

Czwartek

W czwartek zachmurzenie przeważnie małe. Temperatura maksymalna od 20 st. na północnym wschodzie oraz miejscami na wschodzie do 23 st. na zachodzie, a na wybrzeżu oraz w rejonach podgórskich od 18 do 21 st. Wiatr przeważnie umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.

W nocy z czwartku na piątek zachmurzenie małe i umiarkowane, w Sudetach okresami duże. Temperatura minimalna od 5 st. na północnym wschodzie do 12 st. na południowym zachodzie i zachodzie, i do 13 st. miejscami na wybrzeżu. W rejonach podgórskich temperatura od 6 do 9 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

d1jpu49

Piątek

W piątek zachmurzenie małe i umiarkowane, na zachodzie i w centrum miejscami wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna od 19 st., 21 st. na wybrzeżu oraz na północnym wschodzie do 23 st. na zachodzie i południu, a w rejonach podgórskich od 18 do 20 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni od zachodu skręcający na południowy.

Warszawa

W Warszawie w czwartek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 22 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna 9 st. Wiatr słaby, południowo-wschodni. W piątek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna 22 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1008 hPa i będzie spadać.

Zobacz więcej w serwisie pogoda.

d1jpu49

Podziel się opinią

Share
d1jpu49
d1jpu49
Więcej tematów