Trwa ładowanie...

Sosnowiec. Wraca "Zagłębie za pół ceny", miasto szuka partnerów

W pierwszy weekend września ponownie będzie można skorzystać z oferty "Zagłębie za pół cen", m.in. w restauracjach. O ile restauracje zdecydują się wziąć udział w akcji. Miasto na zgłoszenia czeka do 16 sierpnia.

Share
Sosnowiec. Już we wrześniu kolejna odsłona akcji "Zagłębie za pół ceny".
Sosnowiec. Już we wrześniu kolejna odsłona akcji "Zagłębie za pół ceny".Źródło: Pixabay
d2tfytu

Tegoroczną akcję "Zagłębie za pół ceny" zaplanowano na 3-5 września. Wówczas w Sosnowcu oraz pozostałych miastach Zagłębia ponownie będzie można skorzystać z promocyjnych cen m.in. w lokalach gastronomicznych.

Sosnowiec. Miasto czeka na zgłoszenia

- Do 16 sierpnia czekamy na firmy, które chcą wziąć udział w tegorocznej edycji. Podobnie jak w latach ubiegłych, zapraszamy nie tylko podmioty gastronomiczne. Co ważne, oferta -50 procent może dotyczyć jedynie produktów i usług, które są w stałej ofercie – tłumaczą urzędnicy sosnowieckiego magistratu.

Zaczęło się w 2012 roku. Wtedy po raz pierwszy odbyła się akcja "Sosnowiec za pół ceny”. Trzy lata później oferta została rozszerzona i od tej pory za pół ceny jest Zagłębie: Sosnowiec, Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza. - Po co robimy ZZPC? Chcemy zachęcić mieszkańców do zapoznania się i skorzystania z oferty przedsiębiorców, a przede wszystkim spędzania wolnego czasu w mieście. Akcja polega na jednorazowym wspólnym obniżeniu cen o 50 proc. na wybrane produkty lub usługi w jeden weekend – podkreśla Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

d2tfytu

Zgłoszenia przyjmuje Centrum Informacji Miejskiej (ul.Warszawska 3/20), formularz można dostarczyć osobiście lub przesłać skan na adres mailowy cim@um.sosnowiec.pl.

Krystyna Pawłowicz znowu budzi kontrowersje. "W USA to nie do pomyślenia"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2tfytu

Podziel się opinią

Share
d2tfytu
d2tfytu
Więcej tematów