Trwa ładowanie...
dp1t29p

Koronawirus. Dąbrowa Górnicza: Ośmiu pracowników UM zakażonych

Koronawirus. Dąbrowa Górnicza i Urząd Miasta kolejnym ogniskiem zakażeń COVID-19. Jak przekazała administracja publiczna, zakażonych jest tam ośmiu pracowników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus. Dąbrowa Górnicza: Ośmiu pracowników Urzędu Miasta zakażonych
Koronawirus. Dąbrowa Górnicza: Ośmiu pracowników Urzędu Miasta zakażonych (Pixabay)
dp1t29p

Koronawirus znalazł kolejny cel. Tym razem ogniskiem zakażeń okazała się Dąbrowa Górnicza (woj. śląskie), a właściwie jej Urząd Miasta.

Koronawirus. Dąbrowa Górnicza: Ośmiu pracowników UM zakażonych

Według pierwszych przekazanych informacji dodatni wynik na obecność koronawirusa potwierdzono u ośmiu pracowników urzędu.

dp1t29p

- Sytuacja dotycząca wzrostu liczby zakażeń nie ominęła też Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Obecnie u 8 pracowników potwierdzono zakażenie koronawirusem - przekazali pracownicy administracji w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".

Koronawirus. Medycy zarobią lepiej? Stanisław Karczewski zdradza szczegóły

Koronawirus. Dąbrowa Górnicza. Pracownicy nie wymagają hospitalizacji

Zakażeni pracownicy w większości chorobę przechodzą bezobjawowo. Jak podkreśla administracja Urzędu Miasta, nikt nie wymaga hospitalizacji.

dp1t29p

- Pozostali pracownicy, którzy mieli kontakt z zakażonymi koronawirusem osobami, objęci zostali kwarantanną bądź pracują zdalnie - poinformowali urzędnicy z Dąbrowy Górniczej.

Koronawirus. Dąbrowa Górnicza: Nowe zasady funkcjonowania Urzędu Miasta

Według informacji z urzędu żaden z zakażonych koronawirusem pracowników nie miał bezpośredniego kontaktu z interesantami. Mimo to zmieni się sposób funkcjonowania Urzędu Miasta w Dąbrowie Górniczej, który chce do minimum ograniczyć kontakt z obywatelami.

Wizyty dalej mogą odbywać się w urzędzie, jednak konieczna będzie wcześniejsza rejestracja na daną godzinę. Na spotkanie można umówić się telefonicznie, drogą mailową lub za pośrednictwem kalendarza internetowego.

W Dąbrowie Górniczej od początku pandemii koronawirusa odnotowano 297 zakażeń. Walkę z wirusem wygrało 178 z nich.

Źródło: "Dziennik Zachodni"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dp1t29p

Podziel się opinią

Share
dp1t29p
dp1t29p
Więcej tematów