Trwa ładowanie...
d40u0qm

Skoki narciarskie transmisja online - gdzie obejrzeć za darmo skoki narciarskie

Skoki narciarskie w Zakopanem będą jednym z najciekawszych wydarzeń tego weekendu. Już dziś o godzinie 16:15 rozpocznie się konkurs drużynowy. Sprawdzamy, gdzie można obejrzeć transmisję online za darmo.
Share
Skoki narciarskie w Zakopanem - darmowa transmisja online.
Skoki narciarskie w Zakopanem - darmowa transmisja online.Źródło: East News
d40u0qm

Skoki narciarskie w Zakopanem – transmisja online za darmo

Skoki narciarskie w Zakopanem będą trwały przez cały weekend. Już dziś na godzinę 16:15 zaplanowano początek konkursu drużynowego. Wcześniej, bo o 15 przeprowadzona zostanie seria próbna. O zwycięstwo dla Polski w konkursie drużynowym powalczą: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i Maciej Kot.Transmisja zawodów online będzie dostępna za darmo na stronie TVP Sport. Chętni będą mogli skorzystać również z WP Pilot. Wystarczy dokonać darmowej rejestracji i włączyć kanał TVP 1, gdzie będą transmitowane skoki narciarskie w Zakopanem.

Transmisję online z konkursu w Zakopanem można obejrzeć również za pośrednictwem Eurosport Player, po uprzednim wykupieniu abonamentu.

d40u0qm

Pełną relację z sobotniego konkursu drużynowego przeprowadzi również redakcja Sportowe Fakty WP. Znajdzieci ją tutaj

Skoki narciarskie w Zakopanem – transmisja w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem transmitowane będą również w telewizji. Głównym kanałem, na którym można będzie obejrzeć transmisję skoków narciarskich będzie TVP 1. Zawody zaczną się o godzinie 16:15, a studio przed konkursem będzie można śledzić już od 16:00. Zawody w Zakopanem transmitować będzie również TVP Sport. Rozmowy z ekspertami i wywiady ze skoczkami rozpoczną się już o 15:05. Ostatnim kanałem, na którym można obejrzeć transmisję skoków narciarskich z Zakopanego jest kanał Eurosport 1. Podobnie jak w TVP Sport tu również będzie można posłuchać wypowiedzi zawodników. Studio przed zawodami rozpocznie się o godzinie 15:00.

d40u0qm

Podziel się opinią

Share
d40u0qm
d40u0qm
Więcej tematów