Trwa ładowanie...

Sklepy czynne 26 grudnia: czy w Święta Bożego Narodzenia zrobimy zakupy?

Sklepy czynne 26 grudnia: sprawdź, które sklepy będą otwarte w Święta Bożego Narodzenia. Chociaż 26 grudnia 2018 przypada w środku tygodnia, nie wszędzie zrobimy zakupy.

Sklepy czynne 26 grudnia: czy w Święta Bożego Narodzenia zrobimy zakupy?Źródło: iStock.com
d2rb3xx
d2rb3xx

Sklepy czynne 26 grudnia – gdzie zrobimy zakupy?

Chociaż 26 grudnia 2018 przypada w środku tygodnia, nie wszędzie zdołamy zrobić zakupy. W święta Bożego Narodzenia (25 i 26 grudnia) zdecydowana większość sklepów będzie zamknięta. Nieczynne będą przede wszystkim centra handlowe, galerie oraz duże markety. Wyjątkiem będą małe sklepy pod warunkiem, że za ladą stanie właściciel. Zakupy zrobimy również na stacjach benzynowych oraz dworcach. Czynne mogą być także minimarkety, w których na prowadzenie handlu decydują się ajenci. W praktyce oznacza to, że 26 grudnia zrobimy zakupy w większości sklepów sieci Freshmarket oraz Żabka. Poniżej podaliśmy prognozowane godziny otwarcia.

Żabka – godziny otwarcia 26 grudnia 2018

Należy podkreślić, że ostateczna decyzja, czy dany sklep sieci Żabka będzie otwarty, w praktyce należy do poszczególnych ajentów. Z tego względu warto upewnić się wcześniej, czy najbliższy sklep będzie czynny. Prognozowane godziny otwarcia sklepów sieci Żabka 26 grudnia 2018 to:

  • od 9:00 do 19:00
  • od 12:00 do 22:00

Freshmarket – godziny otwarcia 26 grudnia 2018

Tak samo, jak w przypadku sklepów sieci Żabka ostateczna decyzja odnośnie tego, czy dany sklep Freshmarket będzie otwarty należy do ajentów. Z tego względu najlepiej upewnić się wcześniej, czy lokal umiejscowiony najbliżej naszego domu będzie czynny. Prognozowane godziny otwarcia sklepów sieci Freshmarket 26 grudnia 2018 to:

  • od 9:00 do 19:00
  • od 12:00 do 22:00

Jeżeli jednak okaże się, ze sklepy Żabka i Freshmarket znajdujące się w pobliżu Waszych domów będą zamknięte, kolejną możliwą opcją będzie zrobienie zakupów na stacjach benzynowych. Nie ulega jednak wątpliwości, że asortyment w takich sklepach jest dość ubogi.

d2rb3xx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rb3xx
Więcej tematów