Trwa ładowanie...
d4me8jx

Skandaliczne zachowanie pracownika Paczkomatów. Oto, co robił z przesyłkami

Jeden z internautów przyłapał pracownika Paczkomatów InPost na nietypowym nadawaniu przesyłek. Na filmie widać, jak mężczyzna w furgonetce rzuca z impetem paczki na ziemię. Zakupy wielu klientów tej firmy wylatywały z furgonetki jeden po drugim, rozbijając się o kostkę brukową. Do zdarzenia doszło w Krakowie, w okolicy Galerii Kazimierz.
Share
Pracownik InPost rzuca paczkami o ziemię.
Pracownik InPost rzuca paczkami o ziemię.Źródło: facebook
d4me8jx

Wielkimi krokami zbliża się "Black Friday". Widmo zakupowej gorączki sprawia, że firmy kurierskie w całym kraju mają pełne ręce roboty. Ciężko jednak zwalić winę na nadmierną liczbę zamówień i pośpiech, kiedy widzi się takie zachowanie, jak na załączonym niżej filmie.

- Znamy już ten przypadek i przede wszystkim chciałbym przeprosić naszych klientów za to zdarzenie - tłumaczy Wojciech Kądziołka, rzecznik Grupy Integer.pl. - Obecnie jest ono weryfikowane w naszym krakowskim oddziale, jednak już teraz podęliśmy decyzję o dyscyplinarnym zwolnieniu tego pracownika. W kwestii bezpieczeństwa przesyłek prowadzimy politykę zero tolerancji i InPost będzie zawsze zdecydowanie reagował w takich sytuacjach - dodaje.

- Dokładnie sprawdzimy, czy nie doszło do uszkodzenia przesyłek. Jeżeli takie uszkodzenie zostanie stwierdzone to każdy z właścicieli paczki otrzyma zgodnie z regulaminem gwarantowane odszkodowanie - zapewnia Kądziołka.

d4me8jx

Podziel się opinią

Share
d4me8jx
d4me8jx
Więcej tematów