Trwa ładowanie...
d2es4xi

Schwarzenegger: będę politykiem, kiedy moje dzieci dorosną

Hollywoodzki gwiazdor Arnold Schwarzenegger po miesiącach namysłu zdecydował się nie ubiegać o stanowisko gubernatora stanu Kalifornia. Jak powiedział, rodzina i kariera filmowa są dla niego ważniejsze niż działalność polityczna.

d2es4xi
d2es4xi

W jednym czasie kręcę dużo filmów i muszę dotrzymać warunków kontraktu, nie mam wyboru - powiedział aktor. Wyjawił również, że odkłada swoje plany dotyczące kariery gubernatorskiej na czas, gdy jego czwórka dzieci - w wieku do 3 do 11 lat - będzie starsza.

53-letni Schwarzenegger jest znaczącą postacią w świecie amerykańskiej polityki nie tylko dlatego, że jest hojnym sponsorem, przelewającym miliony dolarów na cele kampanii politycznych. Jego konserwatywne poglądy w kwestii aborcji i kontroli pozwoleń na posiadanie broni sprawiły, że uważa się go za sympatyka obozu republikańskiego. Jednak ostatnio mówi się, że nawet "Arnie" okazał się dla Republikanów zbyt liberalny, dlatego postanowili oni zablokować jego kandydaturę na gubernatora.

Ostatnią postacią z Hollywood, która brała czynny udział w życiu politycznym USA był Ronald Reagan, który 35 lat temu został gubernatorem Kalifornii. Był to początek jego kariery politycznej.(kar)

d2es4xi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2es4xi
Więcej tematów