Trwa ładowanie...
d1caq0r
łódź
04-08-2007 08:26

Rutkowski do Misztala: oddaj pieniądze!

Detektyw Krzysztof Rutkowski i poseł Piotr Misztal, którzy mówią do siebie po imieniu, jeszcze niedawno chcieli się ścigać po ulicach Łodzi luksusowymi samochodami, teraz też staną w szranki, ale... finansowe. Detektyw żąda od posła prawie 12 tys. zł.

d1caq0r
d1caq0r

Do łódzkiego biura Rutkowskiego zgłosił się Jerzy Szafran spod Lublina, szef firmy usługowo-konserwatorskiej. Twierdzi, że wykonał remont domu posła.

- Pracowałem z dwoma synami - opowiada Jerzy Szafran. - Ociepliliśmy ściany, wymieniliśmy dach, położyliśmy płyty gipsowe, itp. Prosiłem kilka razy pana posła, by podpisał ze mną umowę, ale tego nie uczynił. Bez umowy nie mogłem wystawić mu faktur. Prace zostały zakończone i zgodnie z ustną umową miałem dostać 55 tys. zł. Otrzymałem o 11,9 tys. zł mniej. Dlatego poprosiłem pana Rutkowskiego, by pomógł mi odzyskać pieniądze.

- Wkrótce skontaktuję się w tej sprawie z Piotrem Misztalem - powiedział nam wczoraj detektyw.

Czy poseł odda pieniądze? - Zatrudniłem pana Szafrana do prac remontowych na działce przy łódzkim Polmosie, gdzie chcę postawić blok mieszkalny. Co jakiś czas dostawał ode mnie pieniądze. W sumie około 40 tys. zł. W końcu poprosiłem o faktury na te wypłaty. Wtedy odparł, że ich nie wystawi, bo wyrejestrował firmę. Potem już się nie pokazał. Zostawił za to niedokończoną robotę.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w poniedziałek ma dojść do ugody między panami.

(wp)

d1caq0r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1caq0r
Więcej tematów