Trwa ładowanie...
d8e4evk

Rosyjski "ślub roku". Rzecznik Władimira Putina ożenił się

Nie tylko służba, ale i życie prywatne. Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow ożenił się z Tatianą Nawką, mistrzynią olimpijską z Turynu w jeździe figurowej na lodzie. Uroczystość odbyła się w hotelu w Soczi, wśród gości byli politycy, sportowcy i artyści. Para ma już roczną córkę Nadieżdę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rosyjski "ślub roku". Rzecznik Władimira Putina ożenił się
(Istagram)
d8e4evk

Rosyjskie media okrzyknęły uroczystość "ślubem roku". 47-letni Pieskow ma już troje innych dzieci- dwóch synów i córkę- z poprzednich małżeństw. Pierwszą żoną była Anastasia Budionnaja, a drugą - córka dyplomaty - Jekatierina.

Dmitrij Pieskow i Tatiana Nawka poznali się w 2010 roku na urodzinach wspólnego znajomego. Pieskow był wówczas żonaty, ale nie przeszkodziło mu to w zakochaniu się w Tatianie. Łyżwiarka w wywiadzie dla miesięcznika "Tatler" zdradziła, że początkowo Dima nie spodobał się jej, ale zdobył ją "uporem i elegancją".

"Ślub roku" miał miejsce w Soczi, w luksusowym hotelu "Rodina Grand Hotel & SPA", będący własnością oligarchy Olega Deripaski. To najdroższy hotel w Soczi. Media donoszą, że wesele kosztowało od pięciu do 10 mln rubli (500 tys. do miliona zł).Para młoda zaprosiła na ślub i wesele ponad setkę gości, wśród nich są gwiazdy sportu i rosyjskiej muzyki estradowej, a także politykó. Obecny miał być Dmitrij Miedwiediew.

d8e4evk

Podziel się opinią

Share

d8e4evk

d8e4evk
Więcej tematów