Trwa ładowanie...
d43pegz
Robert Biedroń gościem programu "Tłit"

Robert Biedroń gościem programu "Tłit"

Michał Wróblewski zaprasza na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Dzisiaj gościem programu jest kandydat na prezydenta Robert Biedroń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d43pegz

Dzisiaj gościem programu jest Robert Biedroń, kandydat Lewicy na prezydenta w zbliżających się wyborach. Zapraszamy do oglądania programu na stronie głównej WP i w mediach społecznościowych. Podczas rozmowy prowadzący Michał Wróblewski porozmawia z gościem na najbardziej aktualne tematy.

Wybory prezydenckie już w najbliższą niedzielę. Walka o głosy staje się coraz bardziej zacięta. Z najnowszego sondażu prezydenckiego Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych dla Wirtualnej Polski wynika, że starający się o reelekcję Andrzej Duda wciąż może liczyć na największe poparcie. Jednak raczej nie może liczyć na zwycięstwo w I turze.

d43pegz

Robert Biedroń - jak wynika z badania IBRIS dla WP - mógłby liczyć na poparcie 4,2 proc. badanych.

Wybory prezydenckie 2020 już 28 czerwca

Pierwotnie wybory prezydenckie miały odbyć się 10 maja. Taką datę ustalono jednak jeszcze przed wybuchem epidemii koronawirusa, która spowodowała, że ostatecznie do wyborów w pierwotnym terminie nie doszło.

Ustalaniu nowej daty wyborów towarzyszył polityczny spór. Ostatecznie rząd usiadł do rozmów z opozycją i udało się dojść do pewnego kompromisu. W pierwszych dniach czerwca marszałek Sejmu Elżbieta Witek podała nową datę głosowania - 28 czerwca. Głosować będzie można w lokalach wyborczych lub korespondencyjnie.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski przekazał do PKW rekomendacje ws. wyborów wyłącznie w formie korespondencyjnej w dwóch gminach: Baranów (woj. wielkopolskie) oraz Marklowice (woj. śląskie).

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d43pegz

Podziel się opinią

Share
d43pegz
d43pegz
Więcej tematów