Trwa ładowanie...
d13kjwn

Przeworsk odwiedził bocian bandyta. Policja na tropie rabusia

Przeworsk (woj. podkarpackie). Bocian bandyta dopuścił się zuchwałej kradzieży karasi w jednym z oczek wodnych. Narobił też strat na kilka tysięcy złotych. Na poszukiwanie rabusia ruszyła policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przeworsk. Bocian bandyta napadł mieszkańców. Policja wszczęła śledztwo
Przeworsk. Bocian bandyta napadł mieszkańców. Policja wszczęła śledztwo (Pixabay)
d13kjwn

Przeworsk odwiedził nietypowy rabuś. Bocian bandyta, ciężko nazwać to zwierzę inaczej, napadł na jedno ze znajdujących się tam oczek wodnych.

Przeworsk. Bocian bandyta napadł na mieszkańców

Jak donosi "Super Express", do kradzieży i zniszczeń doszło nad ranem, gdy mieszkańcy Przeworska smacznie spali.

d13kjwn

Właściciel oczka wodnego oszacował, że bocian połasił się na blisko 50 trzymanych w oczku karasi. By uniknąć dalszych strat, gospodarz rzucił się na ptaka, to jednak nie było najlepszym pomysłem.

Zbigniew Ziobro kupuje sobie poparcie Radia Maryja? "Nikt nie bierze pieniędzy do kieszeni"

Przeworsk. Bocian bandyta narobił szkód. Policja na tropie

Bocian rabuś odfrunął, jednak nie dał za wygraną. Przyczaił się na kolejną okazję i po kilku dniach wylądował na podwórku innego z mieszkańców Przeworska. Tam dokonał kosztownych zniszczeń.

d13kjwn

Pech chciał, że właścicieli nie było w domu. Bocian uderzał swym ostrym dziobem w szybę wmontowaną w drzwi frontowe. Stukot był tak głośny, że obudził sąsiadów "napadanego" domu.

Straty były spore. Właściciele domu, po powrocie na posesję, zgłosili sprawę na policję. Szklarz wycenił szkody w drzwiach na kwotę dwóch tysięcy złotych.

Przeworsk. Bocian na wolności, policja umarza śledztwo

Ruszyło policyjne śledztwo, w wyniku którego funkcjonariusze dotarli do mężczyzny, który sfotografował, jak bocian bandyta "terroryzuje" okoliczne zwierzęta, dziobiąc je dziobem, gdy te na niego szczekały. Mężczyzna udokumentował też to, jak bocian kradł karasie z oczka wodnego.

Ostatecznie śledztwo zakończyło się fiaskiem, a bocian bandyta w dalszym ciągu przebywa na wolności. Działania policji umorzono z powodu braku czynu przestępczego, a bocian, jak przystało o tej porze roku, prawdopodobnie wygrzewa się już na afrykańskich plażach.

Źródło: "Super Express"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d13kjwn

Podziel się opinią

Share
d13kjwn
d13kjwn
Więcej tematów