Trwa ładowanie...
dsd78sn

Pożegnanie lata na warszawskiej Woli. Piknik Rodzinny już w sobotę

Mimo wielu utrudnień i ograniczeń (budowa II linii metra) na ulicach Woli, tamtejsze instytucje i przedsiębiorcy, postanowili zainicjować imprezę i udowodnić, że dzielnica mimo wszystko nadal tętni życiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pożegnanie lata na warszawskiej Woli. Piknik Rodzinny już w sobotę
(WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
dsd78sn

Piknik „Pożegnanie Lata” odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 września o godzinie 12.00, przy ul. Skierniewickiej, na zielonym skwerze Sceny na Woli Teatru Dramatycznego. Honorowy Patronat nad wydarzeń objął Burmistrz Dzielnicy Wola m. st. Warszawy.

Firmy zaangażowane w organizacje tego wydarzenia, zapewnią mnóstwo atrakcji i zabaw dla dzieci. W programie między innymi zajęcia w języku angielskim, zorganizowane przez szkołę językową, konkursy i loterie oraz prezentacja zbiorów książek i zabawek.

Na stoiskach będzie można również skosztować wymyślnych potraw z grilla oraz domowego jedzenia, serwowanego przez wolskie firmy gastronomiczne. Nie zabraknie także słodkich wypieków oraz parzonej kawy, wprost z pobliskiej palarni.

dsd78sn

W trakcie imprezy będzie można również odwiedzić stoisko Teatru Dramatycznego, zapoznać się z aktualnym repertuarem czy zakupić gadżety i plakaty.

Oprócz przyjemności dla ducha i ciała, będzie także okazja, żeby podzielić się z osobami potrzebującymi. Na terenie skweru odbywać się będzie zbiórka materiałów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin. Warto więc przynieść coś ze sobą i przekazać na cele charytatywne.

Impreza będzie świetną okazją do pożegnania lata, rozpoczęcia roku szkolnego oraz aktywnym spędzeniem wolnego czasu z całą rodziną. Wstęp na piknik jest bezpłatny!

dsd78sn

Podziel się opinią

Share

dsd78sn

dsd78sn
Więcej tematów