Trwa ładowanie...
d3dskpu
d3dskpu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Powtórny pogrzeb Zbigniewa Wassermanna

Na cmentarzu parafialnym na krakowskich Bielanach rozpoczął się pogrzeb posła PiS Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem. To powtórny pochówek ciała po dokonanej w poniedziałek ekshumacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3dskpu

Mszy św. odprawianej w kaplicy przewodniczy przyjaciel rodziny, wieloletni duszpasterz środowisk prawniczych ks. Jan Pasierbek.

Zbigniewa Wassermanna żegna rodzina i przyjaciele. Obecni są także parlamentarzyści PiS, m.in. wicemarszałek sejmu Marek Kuchciński, posłowie Andrzej Adamczyk i Beata Kempa, senator Zbigniew Cichoń oraz podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Andrzej Duda. W uroczystości uczestniczą także byli asystenci i współpracownicy Zbigniewa Wassermanna.

O przeprowadzenie ekshumacji zabiegała rodzina posła. Zwłoki Zbigniewa Wassermanna badali biegli z Zakładu Medycyny Sądowej we Wrocławiu. Przygotowanie ostatecznej opinii może potrwać nawet kilka miesięcy.

Zbigniew Wassermann miał 61 lat. W latach 2005-2007 był ministrem koordynatorem służb specjalnych w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, przez trzy ostatnie kadencje sejmu był posłem.

d3dskpu

Podziel się opinią

Share

d3dskpu

d3dskpu
Więcej tematów