Trwa ładowanie...
d34s41p

Potrącenie rodziny z dziećmi. Policja ma właściciela auta

Właściciel samochodu, który wjechał w sobotę wieczorem w czteroosobową rodzinę jest w rękach policji. Sam zgłosił się na policję. 55- latek jest w tej chwili przesłuchiwany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(East News)
d34s41p

- Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci będą teraz przeprowadzali czynności z jego udziałem w celu wyjaśnienia okoliczności związanych z wypadkiem – mówi nadkom. Krzysztof Kula, rzecznik ostrowskiej policji dla faktykaliskie.pl.

Nie wiadomo jeszcze, czy to 55- letni właściciel samochodu siedział za kierownicą auta w trakcie wypadku, jednak wszystkie okoliczności na to właśnie wskazują.

Obława za kierowcą. Ranna kobieta i dziecko

Przypomnijmy, że policja od soboty poszukiwała kierowcy, który wjechał autem w czteroosobową rodzinę na ul. Dąbkowej w Skalmierzycach koło Ostrowa Wielkopolskiego. Ranna została kobieta i jej dwuletnie dziecko.

d34s41p

Rodzina szła jej poboczem. - Kierujący nissanem qashqai uderzył w kobietę prowadzącą wózek - mówił Wirtualnej Polsce dyżurny policji w Ostrowie Wielkopolskim. Później samochód zjechał z jezdni i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Kierowca uciekł, nie udzielając pomocy rannym. W przypadku ucieczki z miejsca wypadku drogowego jego sprawcy grozi zaostrzenie sankcji karnych za spowodowanie wypadku i utrata prawa jazdy.

Strażacy wyciągnęli matkę i jej dwuletnie dziecko spod rozbitego auta. Oboje w ciężkim stanie trafili do szpitala.

Jak podaje infoostrow.pl, drugie potrącone dziecko i ojciec nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Tragedia w Poznaniu. Dramatyczne relacje lokatorów kamienicy

d34s41p

Podziel się opinią

Share

d34s41p

d34s41p
Więcej tematów